NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA: REFERENT-ADMINISTRATIVNO-OPERATIVNI VODITELJ PROJEKTA “ZAŽELI-OPĆINA TOMPOJEVCI, FAZA II” I REFERENT ZA RAČUNOVODSTVO PROJEKTA “ZAŽELI-OPĆINA TOMPOJEVCI, FAZA II”

Na temelju članaka 28. i 29.  Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi  pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Tompojevci raspisuje

O G L A S

za prijam službenika u službu Općine Tompojevci – Jedinstvenog upravnog odjela Općine Tompojevci, na određeno vrijeme,  na radna mjesta:

1.referent – administrativno-operativni voditelj projekta „Zaželi-Općina Tompojevci, faza II“ – 1 izvršitelj na određeno vrijeme (15 mjeseci),  uz obvezni probni rad od dva mjeseca.

2.referent za računovodstvo projekta „Zaželi-Općina Tompojevci, faza II“ – 1 izvršitelj na određeno vrijeme (15 mjeseci), uz obvezni probni rad od dva mjeseca.

Rok za prijavu : 29.07.2020.

Izvjesce o provedenom postupku (ukljucujuci rang listu)

ZAPISNIK SA TESTIRANJA

Poziv-na-testiranje_ZAŽELI

Lista kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete

Zapisnik sa otvaranja prijava

Priprema programskih dokumenata za financijsko razdoblje

Opći uvjeti koji se primjenjuju na projekte financirane iz europskih strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014.–2020.

Obavijest i upute kandidatima

prijava-na-oglas