Potpisan Ugovor o izvođenju građevinsko-obrtničkih radova za izgradnju spomeničkog obilježja u naselju Tompojevci, k.o. Tompojevci k.č.br:63/1

“VUKOVARSKE MAJKE” Udruga roditelja i obitelji zarobljenih i nasilno odvedenih hrvatskih branitelja i tvrtka Komunalac d.o.o. potpisale su 10.07.2020. godine Ugovor o izvođenju građevinsko-obrtničkih radova za izgradnju spomeničkog obilježja u naselju Tompojevci, k.o. Tompojevci k.č.br:63/1 u vrijednosti od 157.783,63 kuna. Općina Tompojevci će u potpunosti financirati navedeni iznos temeljem privremene, okončane situacije te stručnog nadzora koju su obvezi dostaviti “VUKOVARSKE MAJKE” Udruga roditelja i obitelji zarobljenih i nasilno odvedenih hrvatskih branitelja. Ovim putem se zahvaljujemo udruzi “VUKOVARSKE MAJKE” Udruga roditelja i obitelji zarobljenih i nasilno odvedenih hrvatskih branitelja što su pristale biti projektni prijavitelj u sklopu Javnog poziva za sufinanciranje izgradnje, postavljanja ili uređenja spomen-obilježja žrtvama stradalim u Domovinskom ratu, sredstvima Državnog proračuna Republike Hrvatske u 2019. godini raspisanog od Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske.

 

Skip to content