JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Tompojevci na radno mjesto „ Referent – Komunalni i poljoprivredni redar“,  1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno vrijeme, na puno radno vrijeme,  uz obvezni probni rad od  3 mjeseca

Općina Tompojevci dana 13.11.2019. godine obajvila je  JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Tompojevci na radno mjesto „ Referent – Komunalni i poljoprivredni redar“,  1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno vrijeme, na puno radno vrijeme,  uz obvezni probni rad od  3 mjeseca.

Izvjesce o provedenom postupku (ukljucujuci rang listu)

Zapisnik s održanog pismenog testiranja znanja i provjere praktičnog poznavanja rada na računalu

Poziv na testiranje “Referent-Komunalni-i-poljoprivredni redar”

Lista kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete

Zapisnik sa otvaranja prijava

Upute i obavijest kandidatima

Obrazac privole

Izjava o nepostojanju zapreka

Javni natječaj – Referent -komunalni redar i poljoprivredni redar

Javni natječaj objavljen je u “Narodnim novimama” broj 109/2019. od 13.11.2019.

Skip to content