Izbori za članove vijeća mjesnih odbora – 2022

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Tompojevci oglašava da je od 22. rujna 2022. započeo postupak kandidiranja za članove vijeća mjesnih odbora Berak, Bokšić, Čakovci, Mikluševci i Tompojevci i traje do 05.listopada 2022. godine

Odluka o raspisivanju izbora stupa na snagu 21. rujna 2022., a izbori će se  održati

1. listopada 2022. od 07,00 do 19,00 sati

Kandidate za članove vijeća mjesnih odbora mogu predložiti političke stranke registrirane na području Republike Hrvatske, kao i birači sa područja mjesnih odbora. Kada birači kao ovlašteni predlagatelji predlažu kandidacijsku listu grupe birača, za pravovaljanost prijedloga kandidacijske liste dužni su prikupiti najmanje 20 potpisa birača u tom mjesnom odboru .

Od 22. rujna 2022. do 05. listopada 2022. godine u sjedištu Općinskog izbornog povjerenstva za provedbu izbora za članove vijeća mjesnih odbora u Tompojevcima, A.G. Matoša 9 mogu se ovjeriti očitovanja o prihvaćanju kandidature te predati prijedlozi kandidacijskih lista i to prema sljedećem rasporedu:

• svakim radnim danom od 08,00 do 12,00 sati,
  • 5. listopada 2022. (srijeda) od 08,00 do 24,00 sata,
  • u dane vikenda povjerenstvo radi prema dogovoru i potrebi, dolazak najaviti na telefon: 098/1626972.

Obrasci potrebni za kandidaturu i provođenje izbora mogu se preuzeti na internetskoj stranici Općine Tompojevci https://www.opcina-tompojevci.hr/izbori/  te u Općinskom izbornom povjerenstvu za provedbu izbora za članove vijeća mjesnih odbora, na adresi: Tompojevci, A.G. Matoša 9.

Sjedište Općinskog izbornog povjerenstva Općine Tompojevci:
Općinska uprava Općine Tompojevci
A.G. Matoša 9,
Tompojevci

Adresa elektroničke pošte OIP-a: opcina-tompojevci@vk.t-com.hr.

Kontakt telefoni: 032/514-184, 514-185

Konačni rezultati izbora za članove Vijeća Mjesnih odbora

Rješenje o zaključivanju popisa birača

BERAK-ZBIRNA I POJEDINAČNA LISTA