Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Tompojevci

Obavijest o javnom otvaranju ponuda

Obavijest o javnom otvaranju ponuda

Poziv za informativnu radionicu

Poziv za informativnu radionicu

Javni natječaj  za zakup poljoprivrednog zemljišta

Na temelju članka 31. stavka 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu (“Narodne novine”, broj 20/18, 115/18 i 98/19) i Odluke o raspisivanju javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Tompojevci, KLASA:, 320-02/20-01/7, URBROJ: 2196/07-02-20-10 od 30. lipnja 2020. godine, Općinsko vijeće Općine Tompojevci dana 3. kolovoza 2020. godine,  objavljuje Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Tompojevci

Prilozi su sastavni dio Javnog natječaja

 

Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH

Obrazac-ponude

Zahtjev-za-izdavanje-potvrde-o-nepostojanju-duga

 

 

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Skip to content