Radni sastanak projekta Zaželi-Općina Tompojevci

Dana 26. Svibnja 2020. održan je peti ujedno i posljednji radni sastanak sa projektnim partnerima u sklopu projekta Zaželi-Općina Tompojevci. Na radnom sastanku su sudjelovali predstavnici projektnih partnera (CZSS Vukovar, HZZ Vukovar), kao i predstavnici projekta Zaželi iz grada Iloka.

Sastanak je bio posvećen osvrtu na proteklo razdoblje u provedbi projekta.

31.01.2020 svih 12 žena je prestalo sa radom, također u skladu sa projektom su žene osposobljene  za obavljanje poslova gerontodomaćice, čime su stekle nova znanja i vještine potrebne za tržište rada, te su im uručena Uvjerenja o osposobljavanju, za upis u E-radnu knjižicu.

Na projektu do 31.05.2020  i dalje rade voditelj projekta i projektna asistentica koji obavljaju administrativni posao u svrhu dovršenja projekta.
Projekt Zaželi-Općina Tompojevci započeo je 01. Prosinca 2017. Te će trajati do  31. Svibnja 2020. Godine. Vrijednost projekta je 2.281.900,00 kn i projekt je 100% financiran bespovratnim sredstvima Europske Unije.

Više informacija o operativnim programima iz kojega je financiran projekt, na: www.esf.hrwww.strukturnifondovi.hr

 

Skip to content