DAN OPĆINE TOMPOJEVCI

21. svibnja 2020. godine obilježen je Dan Općine Tompojevci. Nakon radne sjednice Općinskog vijeća služena je Sveta misa u crkvi Sv. Marije Magdalene koju je predvodio župnik Krešimir Aračić i župnik Roman Stupjak. Potom je položen vijenac i upaljene su svijeće za sve poginule i nestale mještane Općine Tompojevci u domovinskom ratu. Predsjednik Općinskog vijeća Općine Tompojevci, gospodin Dubravko Martić kratko je pozdravio prisutne i otvorio Svečanu sjednicu. Općinski načelnik, Zdravko Zvonarić gostima je predstavio rad i djelovanje Općine kroz proteklu godinu i aktivnostima koje su u slijedu, potpisivanjem ugovora o darivanju 156 375.00 kuna od Vermilion Zagreb Exploration d.o.o. za izgradnju dječjeg igrališta u naselju Berak. Svečanim potpisivanjem ugovora o izgradnji Doma kulture u Mikluševcima sa izvođačem 3D Gradnja j.d.o.o. i odlaskom na otvoreno gradilište svi udionici su upoznati sa projektom i dinamikom do uporabne dozvole objekta. Prisutni su upoznati o započetim radnjama na izradi i postavljanju Spomen obilježjima u Bokšiću i Tompojevcima te uređenju okoliša. Ubrzo ce biti i raspisan natječaj za izgradnju ceste na odvojku Oroličke ulice u dužini od 230 metara. Održan je skromni domjenak za sve prisutne u prostorijama Općine Tompojevci .
Svim mještanima i prijateljima Predsjednik Općinskog vijeća Dubravko Martić i Općinski načelnik Zdravko Zvonarić uputili su čestitku za Dan Općine Tompojevci.

 

Skip to content