POTPORE ZA OBRAZOVANJE-STIPENDIJE (SREDNJE ŠKOLE)

Poštovane/i,
obavještavamo Vas da je Upravni odbor Zaklade hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji 6.rujna 2021.godine raspisao je Natječaj za dodjelu potpora za obrazovanje tijekom redovitog srednjoškolskog obrazovanja (stipendije).
Tekst natječaja za dodjelu potpora za obrazovanje tijekom redovitog srednjoškolskog obrazovanja, pravilnik o načinu ostvarivanja prava na potporu za obrazovanje (NN 101/2019), Izjava o sastavu zajedničkog kućanstva, potrebni obrasci kao i sve ostale informacije nalaze se na mrežnim stranicama Zaklade hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.
Prijave na Natječaj podnose se zaključno s 27.09.2021. godine na adresu:
ZAKLADA HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI
Park Stara Trešnjevka 4, 10000 Zagreb
(s naznakom – Natječaj za potporu za obrazovanje)
Rezultati natječaja u obliku Odluke o ostvarivanju prava na dodjelu potpore za obrazovanje biti će dostavljeni kandidatima putem pošte na adresu boravišta ili prebivališta.
SVE UPITE SLATI ISKLJUČIVO NA E-MAIL ADRESU ZAKLADE:
zaklada.branitelja@zg.t-com.hr
https://branitelji.gov.hr/…/natjecaj-zaklade…/3925
Skip to content