Izbori za mjesne odbore 2018.

Izbori za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Tompojevci  održat će se u nedjelju, 21. listopada 2018., jednoglasno je odlučilo Općinsko vijeće Općine Tompojevci.

Na području Općine Tompojevci djeluje pet mjesnih odbora – Mjesni odbor Berak, MO Bokšić, MO Čakovci, MO Mikluševci i MO Tompojevci, a izbori se održavaju svake četiri godine.

Mjesni odbori imaju tijela – Vijeće Mjesnog odbora i predsjednika, a ovlast donošenja odluke o raspisivanju izbora ima Općinsko vijeće. Statutom Općine Tompojevci, utvrđen je broj članova vijeća mjesnih odbora za svaki mjesni odbor, pa tako sva vijeća mjesnih odbora na području Općine Tompojevci  imaju po pet članova.

Posljednji izbori za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Tompojevci održani su 19. listopada 2014. godine.

Općinsko izborno povjerenstvo (OIP) Općine Tompojevci nadležno je za provođenje Izbora za članove/članice vijeća mjesnih odbora na području Općine Tompojevci.

Sjedište Općinskog izbornog povjerenstva Općine Tompojevci:
Općinska uprava Općine Tompojevci
A.G. Matoša 1,
Tompojevci

Adresa elektroničke pošte OIP-a: opcina-tompojevci@vk.t-com.hr.

Kontakt telefoni: 032/514-184, 514-185