PRIKUPLJANJE PRAZNE AMBALAŽE ZA ZAŠTITU BILJA U MIKLUŠEVCIMA 8.7.2020 od 11:00-13:00 sati

Obavještavamo građane Općine Tompojevci da će se u  prostoru Agro-Tovarnika d.o.o. u Mikluševcima dana 08.7.2020. od 11 do 13 sati prikupljati prazna ambalaža za zaštitu bilja.

Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks,BASF, Bayer CropScience, Cromos Agro, CortevaAgriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, PinusAgro, Stockton, SyngentaAgro.

U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt.

Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr.  mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

Udruga CROCPA i tvrtka CIAK d.o.o. zadržavaju pravo promjene rasporeda sakupljanja ili obustave istog u slučaju takvih preporuka Kriznog Stožera o zabrani masovnih okupljanja.

Molimo sa sobom ponijeti OIB, matični broj gospodarstva i žig (za proizvođače koji imaju žig ).