Počinje kampanja za promociju ovogodišnjih natječaja iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020. za Mjeru 4, 4.1.1. ‘Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava’ te Mjeru 6, po prvi put za tip operacije 6.2.1. ‘Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti’.

Poštovani predstavnici jedinica lokalne samouprave,

 

u ime Ministarstva poljoprivrede obavještavamo vas da počinje kampanja za promociju ovogodišnjih natječaja iz Programa ruralnog razvoja 2014.-2020. za Mjeru 4, 4.1.1. ‘Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava’ te Mjeru 6, po prvi put za tip operacije 6.2.1. ‘Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti’.

Molimo vas da, ukoliko je to moguće, putem vaših web stranica obavijestite potencijalne korisnike sa svog područja da se mogu registrirati za sudjelovanje na radionicama putem poveznice za M6 i poveznice za M4.

Ujedno vas pozivamo da nam se pridružite na gore spomenutim radionicama te zahvaljujemo na suradnji.

Srdačan pozdrav,

 

 

Ministarstvo poljoprivrede
Ministry of Agriculture

Uprava za ruralni razvoj

Directorate for Rural Development

Ulica grada Vukovara 78

10000 Zagreb

Hrvatska/Croatia

 

Tel: +385 1 6106 908

Fax: +385 1 6109 909

E-pošta: uprava.ruralnirazvoj@mps.hr

 

 

Web-adresa: www.mps.hr

 

 

 

Skip to content