N A T J E Č A J za prijem u javne radove u Općini Tompojevci temeljem Programa javnih radova „REVITALIZACIJA JAVNIH POVRŠINA I ZAŠTITA OKOLIŠA“

RADNIK/RADNICA NA UREĐENJU OKOLIŠA

Radno mjesto

Mjesto rada: TOMPOJEVCI, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 10

Vrsta zaposlenja: Na određeno; javni radovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 04.04.2019.

Natječaj vrijedi do: 11.04.2019.

Posloprimac

Razina obrazovanja:

• Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Ostale informacije: Temeljem Mjere za poticanje zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2018. godinu, načelnik Općine Tompojevci, OIB: 8760034572, Tompojevci, A. G. Matoša 1, raspisuje

N A T J E Č A J

Broj traženih radnika/ca: 10 osoba
Naziv radnog mjesta: radnik na uređenju okoliša
Vrsta zaposlenja: na određeno; javni radovi
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Razina obrazovanja: bez škole, završena osnovna škola, srednja škola 3 godine, srednja škola 4 godine

Opis poslova:Pročišćavanje cijevi ispod staza i kolnih ulaza, uklanjanje smeća, raslinja i suhih stabala, postavljanje odbojkaškog igrališta, revitalizacija javnih površina i sadnja drveća i cvijeća na području Općine Tompojevci.

Troškovi prijevoza isplaćuju se sukladno Odluci Upravnog vijeća Zavoda.
Detaljnije o uvjetima javnog rada i ciljanim skupinama na: http://mjere.hr/mjere/javni-rad/

Kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:
– zamolba za posao
– životopis
– preslika osobne iskaznice
– podatak o duljini prijave u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
– preslika e-radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Osobe koje se prijavljuju na natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu na adresu:

Općina Tompojevci, Tompojevci, A. G. Matoša 1, 32 238 Čakovci, putem pošte (preporučeno) ili osobno od  15.05.2018. do 11.04.2019.  godine s naznakom „Za natječaj-javni radovi- Revitalizacija javnih površina i zaštita okoliša“.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Natječaj će biti objavljen na web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Općine Tompojevci – www.opcina-tompojevci.hr.

Poslodavac

Poslodavac: OPĆINA TOMPOJEVCI