Anketa – financijski instrumenti za ruralni razvoj

Ministarstvo poljoprivrede poziva sve zainteresirane poduzetnike koji se bave poljoprivredom, preradom i šumarstvom, da najkasnije do 10. prosinca 2021. godine, ispune Anketni upitnik o dosadašnjoj provedbi i budućim mogućnostima financijskih instrumenata u okviru Strateškog plana zajedničke politike.

Naime, u tijeku je izrada Strateškog plana zajedničke poljoprivredne politike u kojem će se definirati mjere potpore ruralnom razvoju te kojim će se poljoprivrednicima staviti na raspolaganje 3,42 milijarde eura u razdoblju od 2023. do 2027. godine.

U navedenom programskom razdoblju, Ministarstvo poljoprivrede nastavlja s provedbom financijskih instrumenata, a dosadašnju provedbu žele unaprijediti uvažavajući mišljenje poduzetnika, odnosno analizirajući odgovore Anketnog upitnika.

Anketni upitnik se nalazi na sljedećoj poveznici: https://ruralnirazvoj.hr/anketa-financijski-instrumenti/

Skip to content