Održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća

U Općini Tompojevci dana 13.06.2017. godine održana je konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća Općine Tompojevci.

Goran Bošnjak, predstojnik Ureda državne uprave u Vukovarsko-srijemskoj županiji ovlaštenik za otvaranje i vođenje
konstituirajuće sjednice otvorio je  sjednicu. Tomislav Panenić, prvi izabrani član s kandidacijske liste koja je dobila najviše glasova nastavio je voditi sjednicu do izbora predsjednika Općinskog vijeća.

Na početku zasjedanja, izabrana je Mandatna komisija,  kao jedno od stalnih radnih tijela Općinskog vijeća. Nakon podnesenog Izvješća Mandatng komisije, a temeljem konačnih rezultata izbora za članove predstavničkog tijela Općine Tompojevci održanih dana 21.05.2017.godine, prisegu je položilo 12 izabranih članova.

Članovi Općinskog vijeća Općine Tompojevci su: Tomislav Panenić, Dubravko Martić, Damir Tkalec, Bernadica Sitaš, Amalija Lovrić, Dejan Ljikar, Jelena Kovačević, Zdravko Galović, Tatjana Penavić, Ivan Štefanac, Danijel Račman i Zlatko Potočki.

Za novog  predsjednika Općinskog vijeća Općine Tompojevci izabran je Dubravko Martić, a za potpredsjednika Zlatko Potočki.

Predsjednik Općinskog vijeća preuzeo je predsjedavanje sjednicom zahvalivši se pritom na ukazanom povjerenju, istaknuvši nadu da će svi vijećnici složno surađivati tijekom cijelog mandata na dobrobit Općine Tompojevci.

Skip to content