SVEČANA DODJELA SPORAZUMA O SUFINANCIRANJU ŠKOLSKE PREHRANE ZA UČENIKE OSNOVNE ŠKOLE ČAKOVCI

 

Danas je u Vukovaru, zamjenik župana vukovarsko-srijemskog gosp. Franjo Orešković svečano uručio Općinskom načelniku Milanu Grubaču  SPORAZUM o sufinanciranju školske prehrane za učenike Osnovne škole Čakovci.

 

Sufinanciranje se odnosi na učenike koji nisu bili obuhvaćeni projektom „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2022. – 2023.)“ Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike – „Užina za sve VII.“

 

Sporazumne strane će sudjelovati u sufinanciranju u omjeru:

  • 50 % Vukovarsko-srijemska županija
  • 50 % Općina Tompojevci na čijem se području nalazi Osnovna škola Čakovci.

 

Najveća cijena obroka po jednom učeniku iznosi 5,47 KN (dnevno) za 12 učenika koji su zadovoljili propisane obvezne i dodatne kriterije.

 

VIŠE VIJESTI...

Skip to content