VRIJEME JE ZA BESPLATAN ŠKOLSKI OBROK

S početkom nove školske godine 2022/2023. nastavljena je odlična suradnja Općine i Osnovne škole Čakovci.
Odlukom Općinskog načelnika financira se prehrana za svu djecu koja koji nisu uključena u projekt Škole i Županije, kako bi osigurali jednakost među učenicima bez obzira na imovinski status.
Za tekuću školsku godinu izdvojena su nikad veća financijska sredstva za financiranje obrazovanja učenika s područja Općine Tompojevci.
Osnovnoj školi Čakovci s pripadajućim Područnim školama Općina financijski i organizacijski pomaže tekuće djelovanje nastojeći im biti potpora u svim njihovim projektima, te vjerujem da stvaramo preduvjete za demografski oporavak i ugodnije mjesto za odrastanje, rekao je Milan Grubač, Općinski načelnik.