OBJAVLJEN DEVETI LAG NATJEČAJ

Ovim putem želimo Vas obavijestiti kako je LAG Srijem 02. studenog 2022. godine objavio deveti LAG natječaj, za tip operacije 7.4. Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu.
Objavljeni LAG natječaj možete pronaći na sljedećoj poveznici.
Objavljeni LAG natječaj možete pronaći i na Facebook stranici LAG-a Srijem: https://web.facebook.com/lagsrijem .

Rok za podnošenje prijava projekata je od 21. studenog 2022. godine do 23. prosinca 2022. godine.

Ukupan iznos raspoloživih sredstava po ovom LAG Natječaju iznosi 636.396,60 HRK.

Napomena:
U okviru animacijskih aktivnosti vezanih uz predmetni LAG natječaj, održat će se jedna radionica za potencijalne korisnike, u ponedjeljak 14. studenog 2022. godine, u 11 sati, u vijećnici Općine Bogdanovci, Bana J. Jelačića 1, 32000 Bogdanovci.

VIŠE VIJESTI...

Skip to content