PALJENJE SVIJEĆA U SPOMEN NA ŽRTVE VUKOVARA

U povodu obilježavanja 18. studenoga, Dana sjećanja na žrtve Vukovara, Općinski načelnik poziva hrvatske branitelje, članove njihovih obitelji, općinske vijećnike, mjesne odbore, političke stranke, sve udruge, predstavnike crkve, učitelje i učenike osnovne škole Čakovci, predškolsku djecu i ostale građane da se pridruže paljenju svijeća duž VUKOVARSKE ulice u Mikluševcima u četvrtak 17. studenoga od 19,00 sati kako bi na simboličan način izrazili svoj nezaborav za stradalim civilima i braniteljima Vukovara. 

Svi oni koji ne mogu doći u Mikluševce, neka zapale svijeće u svom naselju kod Spomen obilježja stradalima u domovinskom ratu ili na svojim balkonima i prozorima.

 

Budimo ovih dana ujedinjeni u sjećanjima i pijetetu prema svim stradalnicima i nedužnim žrtvama Domovinskog rata.

 

VIŠE VIJESTI...

POZIV POLJOPRIVREDNICIMA NA TEČAJ

POZIV POLJOPRIVREDNICIMA NA TEČAJ:UZIMANJE UZORAKA TLA ZA ANALIZU MJESTO: Hrvatski dom Tompojevci DATUM: 27.03.2023. (ponedjeljak) VRIJEME: 09:00 sati Pozivamo i poljoprivrednike koji su prošli tečaj,

Skip to content