ZAPOČELA PROVEDBA PROJEKTA “KAP DOBROTE 3”

U sklopu poziva” Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći – faza IV”, humanitarna udruga Duga Vukovar započela je sa provedbom projekta “Kap dobrote 3”.
Općina Tompojevci će u suradnji s udrugom Duga obaviti 5 podjela. Prva podjela predviđena za studeni je obavljena, dok će preostale 4 biti raspoređene tijekom 2023. godine te će o istima korisnici biti obaviješteni.
Korisnici koji su ispunili uvjete za sudjelovanje u projektu su:
1. Osobe starije od 65+ ( samci i/ili obitelji koje nisu primatelji ZMN) sa primanjima za samca do 2.500,00 kn i obitelji do 1.500,00 kn po članu,
2. Osobe mlađe od 65 godina ( samci i/ili obitelji koje nisu primatelji ZMN) sa primanjima za samca do 2.500,00 kn i obitelji do 1.500,00 kn po članu,
3. Samci ili obitelji kojima je pravo utvrđeno rješenjem nadležnog CZSS (primatelji ZMN ).

AKCIJA “U SUSRET BOŽIĆU” JE OKONČANA

Jučer su naši inozemni donatori Jelica Blažević, Ružica Zrakić-Vuković i Franjo Blažević podijelili 107 božićnih paketića djeci Općine Tompojevci. Zahvaljujemo vam od srca, u ime