OPĆINA TOMPOJEVCI OSIGURALA BESPLATNE RADNE BILJEŽNICE I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJAL (LIKOVNE MAPE, KUTIJE ZA NASTAVU TEHNIČKE KULTURE I SL.) ZA UČENIKE OŠ ČAKOVCI I PRIPADAJUĆIH PODRUČNIH ŠKOLA

Želimo vas obavijestiti da će za sve učenike od prvog do osmog razreda OŠ Čakovci i PŠ Berak, Mikluševci i Tompojevci biti nabavljeni svi udžbenici i sav dodatni materijal te da o tome roditelji ne moraju voditi brigu.

Troškove nabave udžbenika financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja u iznosu 22.821,75 kn.

Troškove nabave dodatnih radnih materijala radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala (likovne mape, kutije za nastavu tehničke kulture i sl.) financira Općina Tompojevci u iznosu 30.712,00 kn.

Nastavnu 2022./2023. godinu započinjemo s 55 učenika (Matična i Područne škole).