Načelnik Grubač obišao mališane u predškoli i obradovao ih poklonima

Današnjim danom započeo je Program predškole i trajat će do 29. svibnja 2024. godine. Tim povodom Općinski načelnik u pratnji ravnateljice Marine Balić obišao je mališane, njih sedmero i njihove roditelje, u prostorijama Područne škole Bokšić te im uručio poklone. Svako dijete dobilo je komplet za predškolu 5-7 od Naklade Cvrčak, te dodatni pribor (kolaž, crtančica, olovka, šiljilo, gumica, škare, ljepilo, drvene bojice, flomasteri i masne bojice).
Općina Tompojevci u cijelosti financira program predškole (plaću i druga prava djelatnika uposlenog na radnom mjestu odgojiteljice predškolske djece, sufinanciranje prijevoza roditeljima koji voze djecu do Bokšića i radni materijal djeci koja pohađaju predškolu).
Uspješno koračanje u nove pustolovine, rješavanje školskih briga i odrastanje predškolcima je zaželio Općinski načelnik Milan Grubač.

VIŠE VIJESTI...

Skip to content