Znanost za mlade u Vukovaru

Znanost za mlade u Vukovaru

Petak, 25. 10 u 18:00 – 20:30

 

Dobro nam došli na treću manifestaciju Znanost za mlade u Vukovaru i na susret sa znanstvenicima i izvrsnim ljudima iza kojih stoje djela i rezultati.

 

 

 

Prijavi se

 

 

U rodnoj kući Lavoslava Ružičke 25.10.2019. godine s početkom u 18:00 sati održat će se znanstvena manifestacija “Znanost za mlade” u organizaciji tvrtke Lotusmedia i akademika prof.dr.sc. Ivana Đikića.

 

Javna predavanja održat će dvije uspješne znanstvenice dr.sc. Antonija Jurak Begonja čiji rad je nagrađen na European Platelet Network konferenciji. Radovi dr. Jurak Begonje nekoliko su puta bili na naslovnici znanstvenog časopisa „Blood“ i dr.med. Lidija Barić dobitnica nacionalne stipendije “Za žene u znanosti”2019. g. pod pokroviteljstvom L’Oreal Adria i Stručnoga povjerenstva pri UNESCO-u.

 

Iz Amerike putem video linka javit će nam se akademik prof.dr.sc. Ivan Đikić i pozdraviti cijenjeni skup.

 

Kao primjer dobre prakse moći ćete čuti Petra Škrobu dobitnika zlatne i brončane medalje na Međunarodnoj biološkoj olimpijadi i njegovu mentoricu Jasenku Krznarić Barić koji nam dolaze iz Gimnazije Matije Antuna Reljkovića u Vinkovcima.

Ulaz je besplatan uz obaveznu prethodnu prijavu:
info@lotusmedia.hr

 

Prijavi se

 

Skip to content