TURNIR U ŠAHU

Povodom obilježavanja Dana Općine Tompojevci, 12.05.2024. godine, u Hrvatskom domu u Tompojevcima održan je turnir u šahu. Općinski načelnik Milan Grubač na početku je pozdravio sve sudionike, zaželio im puno sreće i zahvalio na dolasku.
Domjenak za šahiste održan je u Domu kulture Tompojevci gdje su podijeljene i nagrade za najuspješnije.
Na turniru je sudjelovalo 8 ekipa.
Čestitamo šahovskim klubovima na osvojenim peharima:
1. ŠK “Brestovac” Brestovac 🥇
2. ŠK “Codexi” Vukovar 🥈
3. ŠK “Vinkovci” Vinkovci 🥉
Zahvaljujemo i ostalim natjecateljima na sudjelovanju: drugoj ekipi ŠK “Brestovac”, ŠK “Dunav” iz Sotina, ŠK “Slavonac” iz Bukovlja, ŠK “Amater” iz Strizivojne i ŠK “Tompojevci” iz Tompojevaca, te sudcima Pejo Martić i drugom sudcu bio Antun Lukić kojima je Općinski načelnik Milan Grubač uručio zahvalnice.
Zahvaljujemo i predsjedniku ŠK “Tompojevci” Antunu Lukiću na odličnoj organizaciji i suradnji s Općinom Tompojevci pod čijim je pokroviteljstvom održan turnir.

VIŠE VIJESTI...

Skip to content