Savjetovanje o nacrtu Nacionalne razvojne strategije Republike Hrvatske do 2030. godine

Ovim putem Vas obavještavamo kako je na službenoj web stranici Vlade Republike Hrvatske objavljen Nacrt prijedloga Nacionalne razvojne strategije Republike Hrvatske do 2030. godine. Sve daljnje aktivnosti i obavijesti vezane za strategiju možete pratiti na web stranici Hrvatska 2030.
Provedba Nacionalne razvojne strategije Republike Hrvatske do 2030. godine započet će 2021. godine. Od tada će ujedno započeti i primjena novog modela upravljanja razvojem Republike Hrvatske, utemeljenog na zajedničkoj suradnji i sinergiji djelovanja svih društvenih skupina i svakog pojedinog građanina zemlje.
Skrećemo pozornost kako je trenutno u tijeku Savjetovanje o nacrtu Nacionalne razvojne strategije RH do 2030. godine koje je otvoreno do 12. prosinca 2020. godine.
Skip to content