„Savjeti policije za sigurno rukovanje pirotehničkim sredstvima“

Cilj operativne akcije “Mir i dobro” je senzibiliranje javnosti o pravilima uporabe pirotehničkih sredstava te smanjenja broja ozljeda uslijed nestručnog, neopreznog i nezakonitog rukovanja pirotehničkim sredstvima u predblagdansko i blagdansko vrijeme.

Napominjemo, kako je i dalje u tijeku kampanja „Manje oružja, manje tragedija“, u sklopu koje, osim što građani mogu predati bez sankcija ilegalno oružje, mogu predati i zaostala zabranjena pirotehnička sredstva.

MUP – Mir i Dobro – brošura – PRESS2

 

 

VIŠE VIJESTI...

Kiosk

PROJEKT “ZAŽELI I OSTANI NA SVOM”

Danas su Gradskoj knjižnici Vinkovci  Općinski načelnik Milan Grubač i Ministar Marin Piletić potpisali Ugovor za  projekt “ZAŽELI I OSTANI NA SVOME” u iznosu 891.000,00

Skip to content