POTPISAN UGOVOR O IZVOĐENJU RADOVA NA IZGRADNJI MRTVAČNICE I PARKIRALIŠTA NA PRAVOSLAVNOM GROBLJU U NASELJU ČAKOVCI

Općina Tompojevci prijavila se na javni poziv i dobila bespovratna sredstva od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije prema Programu za poboljšanje infrastrukture na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina u iznosu 280.000,00 kuna.
Nakon uspješno provedenog postupka javne nabave na koji se javilo devet tvrtki, kriterije je zadovoljila tvrtka CENTROGRADNJA d.o.o. Đakovo s kojom je Općinski načelnik Milan Grubač, dana 01.03.2022. godine potpisao Ugovor o izvođenju radova u iznosu 655.923,94 kuna.
Sukladno Zakonu o gradnji, Zakonu o prostornom uređenju, Zakonu o građevinskoj inspekciji i Zakonu o zaštiti na radu za navedene radove potpisan je stručni nadzor i Koordinator II zaštite na radu s tvrtkom Videković d.o.o. Vinkovci u iznosu 15.075,00 kuna.
Općina iz svog proračuna sufinancira projekt (radovi i nadzor) u iznosu 390.998,94 kuna.
Početak izvođenja radova najavljen je za 09.03.2022. godine.

 

 

Skip to content