POTPISAN 1. UGOVOR ZA SUFINANCIRANJE KUPNJE KUĆE ZA MLADE OBITELJI NA PODRUČJU OPĆINE TOMPOJEVCI ZA 2022. GODINU

U srijedu 12. listopada 2022. godine u prostorijama Općine Tompojevci održano je potpisivanje Ugovora o dodjeli potpora za stambeno zbrinjavanje mladih obitelji.
Potpore se dodjeljuju mladim obiteljima za kupnju i izgradnju kuće ili stana na području Općine Tompojevci.
Radi se o jednoj novoj mjeri, a kako je naglasio Općinski načelnik Milan Grubač, iako zbog nje nitko neće donijeti konačnu odluku o ostanku na području Općine Tompojevci, siguran je da će mladima uvelike pomoći u izgradnji ili kupovini doma te tu odluku i olakšati.
Ovom prilikom potpisan je jedan Ugovor s korisnikom potpore Robertom Lajkom iz Tompojevaca čija je mlada obitelj za kupovinu kuće dobila 20.000,00 kuna.
Podsjećamo, javni poziv otvoren je do kraja godine, odnosno do podjele sredstava osiguranih u  proračunu za 2022. godinu.
Sve informacije možete pronaći na: