Održan radni sastanak projekta Zaželi-Općina Tompojevci

Dana 17. rujna 2019. održan je treći radni sastanak sa projektnim partnerima u sklopu projekta Zaželi-Općina Tompojevci. Na radnom sastanku su sudjelovali predstavnici projektnih partnera (CZSS Vukovar, HZZ Vukovar) kao i predstavnici projekta Zaželi iz grada Iloka.
Sastanak je bio posvećen razdoblju provedbe koje nam tek predstoji,  kao i osvrtu na proteklo razdoblje u provedbi projekta.
U sklopu provedbe projekta osim fizičke pomoći korisnicima, dijele se i paketi sa higijenskim potrepštinama, također je i povećan broj korisnika sa početnih 85 na trenutnih 115.
Projekt Zaželi-Općina Tompojevci započeo je 01. prosinca 2017. Te će trajati do svibnja 2020. Godine. Vrijednost projekta je 2.281.900,00 kn i projekt je 100% financiran bespovratnim sredstvima Europske Unije.