ZAVRŠETAK PROJEKTA “ZAŽELI-OPĆINA TOMPOJEVCI”

Dana 31.05.2020 Završio je projekt Zaželi-Općina Tompojevci

Vrijednost Projekt Zaželi-Općina Tompojevci je 2.281.900,00 kn i projekt je 100% financiran bespovratnim sredstvima Europske Unije.

Ostvareni rezultati u sklopu projekta:

• Zaposlen je voditelj projekta kao i projektna asistentica, za organizaciju, funkcionalnu i tehničku provedbu projekta, izvještavanje o projektu i praćenje projekta.
  • Zaposleno 12 žena koje spadaju u kategoriju teško zapošljivih osoba, s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem koje su prijavljene u evidenciji nezaposlenih HZZ-a.
  • u razdoblju od 24 mjeseca, pružena je pomoć za 116 krajnjih korisnika, osobe starije životne dobi i osobe u nepovoljnom položaju.
  • Osposobljeno je 11 zaposlenih žena, za obavljanje poslova gerontodomaćice, čime su stekle nova znanja i vještine potrebne za tržište rada, te su im uručena Uvjerenja o osposobljavanju, za upis u E-radnu knjižicu.
  • Kupljeno je 12 bicikala za zaposlene žene, pripadnice ciljane skupine.
  • Otisnuto 1200 letaka i 40 plakata u svrhe promocije projekta, izrađen 1 roll-up banner, izrađeno 150 setova promotivnog materijala (vrećice, kemijske olovke, USB, blokići), izrađeni promotivni materijali za 12 zaposlenica ( 12 jakni, 24 majica dugih i 24 majica kratkih rukava)
  • Održana 1 javna tribina predstavljanja projekta.
  • Održano je 5 radnih sastanaka sa partnerima u projektu: Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Vukovar i Centrom za socijalnu skrb Vukovar.
  • Kroz projekt je podijeljeno 1824 paketa osnovnih higijenskih potrepština u vrijednosti od 127.794,03 kn.
  • Uz zaposlenog Voditelja i Asistenticu, zaposlene žene te krajnje korisnike, u projektu je sudjelovalo ukupno 130 sudionika.

Projekt Zaželi-Općina Tompojevci započeo je 01. prosinca 2017. Te je trajao do  31. svibnja 2020. Godine.

Hvala zaposlenim ženama i krajnjim korisnicima, kao i svim ostalim sudionicima koji su pridonijeli uspješnoj provedbi projekta !