„SANACIJA I UREĐENJE JAVNE ZGRADE – DRUŠTVENI DOM U NASELJU TOMPOJEVCI“

U sklopu Programa održivog razvoja lokalne zajednice za 2022. godinu kojeg je raspisalo Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Općini Tompojevci odobreno je 200.000,00 kuna.

Cilj projekta je obnova krovišta te određenih oštećenja stropnih, zidnih i podnih završnih obloga unutar zgrade Društvenog doma. Provedba projekta doprinijeti će održivom razvoju sanacijom i uređenjem postojeće zgrade koja će poboljšati izgled naselja i omogućiti razvoj društvenih sadržaja kroz aktivnosti udruga, mještana i pojedinaca koji žele na svoj način obogatiti kulturni, zabavni i edukativni život naselja. Projektnu prijavu je pripremila Razvojna agencija TINTL.

AKCIJA “U SUSRET BOŽIĆU” JE OKONČANA

Jučer su naši inozemni donatori Jelica Blažević, Ružica Zrakić-Vuković i Franjo Blažević podijelili 107 božićnih paketića djeci Općine Tompojevci. Zahvaljujemo vam od srca, u ime