PROMOCIJA PROJEKTA “BANKA U POŠTI”

Poštovani mještani Općine Tompojevci,
 
čast mi je pozvati Vas u Poštanski ured 32238 Čakovci na promociju projekta Banka u Pošti koja će se održati 05.07.2022. godine u prijepodnevnim satima 09:00-11:00.
 
Banka u pošti – pružanje bankarskih usluga HPB-a fizičkim i pravnim osobama u svim poštanskim uredima. Poslovni korisnici (OBRT, OPG i UDRUGE, D.O.O. i J.D.O.O.) u pošti mogu otvoriti poslovni račun, obaviti nacionalni platni promet u kunama, ugovoriti internetsko i mobilno bankarstvo, donositi pologe gotovine u poštanski ured te koristiti kartice i ostale bankarske proizvode i usluge.
 
Za sva dodatne informacije vezano za uslugu Banka u Pošti koja je stalno dostupna možete se obratite u Poštanski ured 32238 Čakovci.
 
HRVATSKA POŠTA
www.posta.hr
 
Skip to content