PROJEKT RJEŠAVANJA PRISTUPAČNOSTI OBJEKTIMA OSOBA S INVALIDITETOM

Završen je „Projekt rješavanja pristupačnosti objektima osoba s invaliditetom“ u sklopu kojeg je izgrađena pristupna staza i rampa za pristupačnost građevinama osobama s invaliditetom i smanjene pokretljivosti kod Doma kulture Bokšić . Projekt je uspješno prijavljen na „Javni poziv za sufinanciranje projekata rješavanja pristupačnosti objektima osoba s invaliditetom sredstvima Državnog proračuna Republike Hrvatske u 2020. godini na području Republike Hrvatske“ kojeg je objavilo Ministarstvo hrvatskih branitelja Republike Hrvatske. Ukupna vrijednost projekta iznosi 39.147,56 kuna. Ovaj projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske u iznosu od 10.000,00 kuna, dok je Općina Tompojevci osigurala 29.147,56 kuna. Projekt je uspješno prijavljen u suradnji sa Razvojnom agencijom TINTL.

Skip to content