POTPISANI UGOVORI ZA REKONSTRUKCIJU DRUŠTVENOG DOMA-MAĐARSKA KUĆA, FAZA II

Danas su u prostorijama Općine Tompojevci potpisani ugovori s Ličilačko- fasaderskim obrtom Maršić, vl. Ivan Maršić, izvođačem radova na rekonstrukciji Društvenog doma-Mađarska kuća, faza II te s tvrtkom Videković d.o.o., vl. Josip Videković za obavljanje stručnog nadzora.
U drugoj fazi ovog projekta kompletno će biti završena rekonstrukcija Društvenog doma – Mađarske kuće.

DAN UMIROVLJENIKA OPĆINE OPĆINE TOMPOJEVCI

16.05.2024. u sklopu dana Općine Tompojevci organizirano je po prvi puta Dan umirovljenika Općine Tompojevci uz koji je organizirana i izložba ručnih radova u domu

DJECA S LOVCIMA

Dani Općine Tompojevci nastavljaju se obilježavati u veselom tonu. Jučer su naši učenici razredne nastave i igraonice Bokšić sudjelovali u edukacijskoj radionici “Djeca s lovcima”