POTPISAN UGOVOR O NABAVI INFORMACIJSKIH INTERAKTIVNIH KIOSKA ZA VANJSKU UPOTREBU

Prijavom na Javni poziv za sufinanciranje projekata primjene koncepta „Pametnih gradova“, Općini Tompojevci odobreno je 80% sufinanciranje Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost  za nabavu Informacijskih interaktivnih kioska za vanjsku upotrebu.

Postaviti će se 5 informacijskih interaktivnih kioska u svim naseljima Općine Tompojevci preko kojih će se unositi informacije i upravljati istima od strane Općine Tompojevci prema korisnicima. Informacijski interaktivni kiosk obuhvatiti će sve aktualne informacije o događanjima na području, objavljenim pozivima, raznim oglasima, promocijama i obavijestima usmjerenih prema mještanima Općine.

Nakon provedenog postupka Javne nabave, danas je potpisan Ugovor s tvrtkom  ECHO GRUPA j.d.o.o., B.Radić 241, 31410 Strizivojna.

Ukupan iznos projekta iznosi 225.000,00 kuna.

 

 

Skip to content