Osnovana razvojna agencija “TINTL”

Grad Ilok i općine Tovarnik, Tompojevci, Lovas i Stari Jankovci su jedinice lokalne samouprave koje već dugi niz godina uspješno koriste sredstva Europske unije.

U tome im uvelike pomaže i zajednički ured za međunarodnu suradnju TINTL osnovan još 2005. godine kao udruga građana.

Kako bi nastavili pratiti trendove i sve zahtjevnije natječaje za korištenje sredstava Europske unije Općinska vijeća općina Tovarnik, Tompojevci, Lovas i Stari Jankovci te Gradsko vijeće Grada Iloka su na svojim sjednicama donijeli odluku o osnivanju Ustanove po nazivom „Razvojna agencija TINTL“ u kojima su ovlastili čelnike jedinica lokalne samouprave za potpisivanje Sporazuma o osnivanju Razvojne agencije TINTL.

Svečano potpisivanje o osnivanju razvojne agencije TINTL održano je 15. rujna 2017. godine u Muzeju grada Iloka.

Skip to content