Obavijest studentima o potpisivanju Ugovora o stipendiranju

Obavještavamo studente da je donesena konačna Odluka o stipendiranju  studenata za akademsku 2019./2020. godinu te će potpisivanje Ugovora o stipendiranju biti svečano upriličeno u subotu, 25. siječnja 2020. godine s početkom u 10,00 sati u Općinskoj vijećnici u Tompojevcima, A.G. Matoša 9.

Studenti koji nisu u mogućnosti doći i osobno potpisati ugovore mogu poslati svoje roditelje, kako bi mogli preuzeti ugovore.
Preuzeti Ugovori o stipendiranju trebaju se vratiti u Općinu Tompojevci kada ih student vlastoručno potpiše (1 primjerak zadržava student, a 3 primjerka se vraćaju) u roku 8 dana od dana preuzimanja ugovora.

Za sve informacije i nejasnoće možete se obratiti u Jedinstveni upravni odjel Općine Tompojevci ili na broj telefona: 032/514-184.

Mole se studenti da osobno prisustvuju navedenom događanju.

Odluka o dodjeli stipendija

Skip to content