NABAVA OPREME ZA DOMOVE NA PODRUČJU OPĆINE TOMPOJEVCI

Prema riječima Općinskog načelnika Milana Grubača potpisan je Ugovor za nabavu opreme za Domove. Domovi u našoj Općini izuzetno su važni jer su mjesta okupljanja svih generacija, a naselja dobivaju prostorije za razne mjesne aktivnosti.

Napokon, BOKŠIĆANI  dočekali svojih 5 minuta! Dom kulture zasjati će u punom svjetlu. Nakon adaptacije, u postupku je nabava kompletne opreme za kuhinju i salu.

Naravno, nismo zaboravili ni ostala mjesta (Berak, Čakovci, Mikluševci i Tompojevci) u kojima nedostaje dio opreme za domove, koja će se ovim projektom nabaviti na zadovoljstvo svih mještana navedenih naselja.

Sredstava za izradu, dovoz i montažu osigurana su iz Proračuna Općine Tompojevci u iznosu 156.970,00 kuna.