Javni natječaj za financiranje projekata/programa od interesa za opće dobro koje provode udruge s područja Općine Tompojevci za 2024. godinu

Općina Tompojevci poziva udruge s područja Općine Tompojevci koje provode projekte/programe od interesa za opće dobro da se prijave za financijsku podršku projektima koji doprinose razvoju kapaciteta udruga i opće dobro u zajednici.

Ukupno planirana vrijednost Natječaja je 35.930,00 eura.

Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom projektu je 66,36 eura, a najveći iznos po pojedinom projektu je 2.654,46 eura.

Rok za podnošenje prijedloga projekata i programa je 30 dana, a završava 29.02.2024. godine.

Odluka o financijskoj potpori programima-projektima udruga s područja Općine Tompojevci za 2024. godinu

Javni natječaj za udruge za 2024.godinu

Uputa za prijavitelje

Godišnji plan natječaja 2024.g.

Obrasci za prijavu

Obrazac opisa programa ili projekta udruge

Obrazac proračuna

Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja