Izgrađena sjenica na dječjem igralištu u Bokšiću

Članovi Kluba mladih općine Tompojevci i drugih udruga te mještani naselja Bokšić, krajem mjeseca lipnja 2017. godine završili su radove na pokrivanju sjenice koja je bila završna faza u provedbi projekta.

Naime, Klub mladih općine Tompojevci u protekloj 2016. godini se u suradnji s LAG-om Srijem prijavio na natječaj „Naš doprinos
zajednici“ financiranog od Slagalice – Zaklade za razvoj lokalne zajednice. Odobrena sredstva u iznosu od 13.000,00 kn bila su namjenjena za izgradnju i opremanje sjenice, te sadnju sadnica stabala oko sportskih terena i dječjeg igrališta u Bokšiću.

Tijekom provedbe projekta održano je nekoliko radnih akcija na kojima je sudjelovao veći broj volontera koji su zasadili sadnice stabala,
izgradili sjenicu te uredili okoliš.

Projekt Zajedno za zajednicu-Zaz je uspješno realiziran te će se svi korisnici sportskih terena i dječjeg igrališta ubuduće imati gdje skloniti i zaštiti od jakih sunčevih UV zraka, odnosno visokih temperatura u ljetnim mjesecima.

Skip to content