Sufinanciranje troška boravka djece (jasličke dobi) u dječjim vrtićima na području Vukovarsko-srijemske županije

Poštovani roditelji/skrbnici,

Općina Tompojevci, po prvi puta, je u proračunu za 2023. godinu osigurala financijska sredstva za sufinanciranje troškova boravka vaše djece (jasličke dobi) u dječjim vrtićima na području Vukovarsko-srijemske županije u mjesečnom iznosu od 70,00 eura.

Pravo na sufinanciranje troškova boravka djece jasličke dobi u dječjim vrtićima ostvaruju roditelji, odnosno skrbnici djece, koji ispunjavaju sljedeće uvjete:

• dijete i roditelji odnosno skrbnici moraju imati prebivalište i boravište na području Općine Tompojevci
  • roditelji, odnosno skrbnici moraju imati podmirene sve obveze prema Općini Tompojevci

Kako biste ostvarili pravo na sufinanciranje nužno je da nam, osobno ili putem pošte, dostavite popunjeni zahtjev  za sufinanciranje s kompletnom popratnom dokumentacijom koju objavljujemo u prilogu.

Lijep pozdrav!

Milan Grubač, općinski načelnik

Obrazac- zahtjev za sufinanciranje troškova boravka djece u jaslicama

Odluka o sufinanciranju troškova boravka djece jasličke dobi u dječjim vrtićima