JAVNI NATJEČAJ ZA ZAKUP POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU OPĆINE TOMPOJEVCI

Temeljem članka 48. Statuta Općine Tompojevci („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije br. 04/21 i 19/22) i članka 5. Odluke o raspisivanju javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Općine Tompojevci („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije br. 23/23) Općinski načelnik Općine Tompojevci raspisuje JAVNI   NATJEČAJ  za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Općine Tompojevci (kč. br. 1756 – dio, k.o. Čakovci (dio rimokatoličkog groblja u Bokšiću), u naravi oranica, površine 5600 m2 i kč.br. 254 – dio, k.o. Tompojevci (suvlasnički dio:1/8), oranica, površine 342,125 m2.

Odluka o izboru najpovoljnije ponude

Javni natječaj

Obrazac ponude