Vukovarsko-srijemska županija na svojim službenim stranicama objavila Javni poziv za podnošenje prijava za ostvarivanje prava na pomoć umirovljenicima sa prebivalištem na području Vukovarsko-srijemske županije za 2023. godinu

Na inicijativu župana Vukovarsko-srijemske županije, prošle godine započela je provedba mjere „Od slavonskih polja pa do stola“ kojoj je cilj pomoć umirovljenicima slabijeg imovnog stanja.
Pomoć umirovljenicima koja se dodjeljuje ovim Javnim pozivom odnosi se na pomoć osobama korisnicima mirovinskog prava sa prebivalištem na području Vukovarsko-srijemske županije u obliku vrijednosnog bona u iznosu od 80,00 € koji će se dodjeljivati do najviše 4 puta godišnje.
Vrijednosni bon se odnosi na paket s prehrambenim proizvodima lokalnih proizvođača.
Navedeni Javni poziv biti će otvoren 30 dana od dana objave na službenim stranicama Vukovarsko-srijemske županije.

Sve detaljnije informacije možete pronaći na linku :
https://www.vusz.hr/javni-pozivi-i-objave-vs-zupanije/javni-poziv-za-podnosenje-prijava-za-ostvarivanje-prava-na-pomoc-umirovljenicima-sa-prebiv-2

VIŠE VIJESTI...

Skip to content