Vaučeri za besplatno obrazovanje-Učilište Matura plus Vinkovci

Učilište Matura plus Vinkovci Vam nudi mogućnost obrazovanja putem državnih BESPLATNIH vaučera. Vaučer predstavlja financijski instrument dodjele javnih sredstava za obrazovanje odraslih. Korisnik vaučera za obrazovanje može postati svaka nezaposlena, ali i ZAPOSLENA osoba. Dodjelom vaučera korisniku se pruža prilika za stjecanje znanja i vještina potrebnih za napredak u poslovnoj karijeri, pronalaženje radnog mjesta ili usavršavanjem zadržavanje postojećeg.

Ukoliko ste poslodavac, pozivamo Vas da nam se pridružite kako bi unaprijedili znanja i vještine vaših zaposlenika.

Za zaposlene osobe postoji mogućnost online predavanja.

Prijaviti se možete putem sljedećeg linka: https://uoo-maturaplus.hr/hzz-vauceri/

VIŠE VIJESTI...

Skip to content