POZIV NA RADIONICU ZA IZRADU LOKALNE RAZVOJNE STRATEGIJE LAG-a SRIJEM ZA RAZDOBLJE 2023. – 2027.

Pozivamo Vas na radionicu za izradu Lokalne razvojne strategije LAG-a Srijem za razdoblje 2023. – 2027. Pozivaju se na sudjelovanje svi zainteresirani dionici, iz svih sektora (udruge, ustanove, lokalna samouprava, gospodarstvenici i drugi.), s područja LAG-a Srijem. Lokalna razvojna strategija LAG-a Srijem 2023.-2027. (u daljnjem tekstu: LRS LAG-a) temeljni je plansko-strateški dokument temeljem kojeg će se u narednom programskom razdoblju 2023.-2027. na području obuhvata LAG-a Srijem raspisivati budući LAG natječaji.

Cilj radionice je zajednički razmotriti pitanja i elemente izrade LRS LAG-a, te na temelju zajedničke suradnje sa sudionicima radionica izraditi SWOT analizu iste.

Poziv na radionicu LRS

VIŠE VIJESTI...

Skip to content