Poziv na javnu tribinu za poljoprivrednike pod nazivom „Sufinanciranje korištenja obnovljivih izvora energije”

Obavještavamo vas da će se u Velikoj vijećnici Vukovarsko-srijemske županije održati javna tribina za poljoprivrednike pod nazivom „Sufinanciranje korištenja obnovljivih izvora energije“ (s fokusom na solarne elektrane).

Datum – 15. veljače (četvrtak) 2024. godine

Vrijeme – 17:00 sati

Mjesto – Glagoljaška 27, Vinkovci (Velika vijećnica)

Tema o kojoj će se govoriti bit će nadolazeći natječaji i javni pozivi na kojima poljoprivrednici mogu saznati sve o uvjetima sufinanciranja ugradnje sustava za korištenje obnovljivih izvora energije, potrebnoj dokumentaciji, načinu prijave i svemu ostalom što je potrebno kako bi ostvarili visoke stope sufinanciranja i uštede.

Prezentaciju će organizirati i održati EKO-SUSTAV d.o.o. u suradnji s tvrtkom Energycom iz Zagreba.

 

VIŠE VIJESTI...

Skip to content