POZIV NA 32. OBLJETNICU STRADANJA MJEŠTANA ČAKOVACA U DOMOVINSKOM RATU I SVEČANO OTKRIVANJE SPOMEN OBILJEŽJA POGINULIM PRIPADNICIMA “TIGROVA”

U ime Općine Tompojevci, Vijeća Mjesnog odbora Čakovci, braniteljskih udruga Općine Tompojevci i Udruge ratnih veterana i pripadnika gardijske postrojbe “Tigrovi” pozivam Vas dana 30. rujna 2023. (subota) na

Program:

09:00 – polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod Spomen obilježja žrtava stradalih u Domovinskom ratu (izlaz iz naselja Čakovci prema Tompojevcima)

09:30 – Svečano otkrivanje Spomen obilježja poginulim pripadnicima “Tigrova” 22.07.1991. u Novim Čakovcima

10:00 – Misa zadušnica za sve poginule u crkvi Sv. Joakima i Ane u Čakovcima

11:00 – Prigodno druženje obitelji stradalih i uzvanika

OPĆINSKI NAČELNIK

Milan Grubač

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: opcina-tompojevci@vk.t-com.hr ili na tel: 032/514-184 najkasnije do 28. rujna 2023.

Poziv na 32. obljetnicu stradanja mještana Čakovaca i svečano otkrivanje spomen-obilježja poginulim pripadnicima Tigrova