OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE PREDŠKOLSKE DOBI

Pozivaju se roditelji/staratelji/udomitelji djece predškolske dobi od početka 2. godine života, pa do završetka 6. godine života,  koji imaju prijavljeno prebivalište i boravište na području Općine Tompojevci, a do sada nisu podnijeli zahtjev za ostvarivanje novčane pomoći u iznosu 1.000,00 kuna, da se jave u Ured Općine Tompojevci sa slijedećim dokumentima:

1. preslika osobne iskaznice podnositelja zahtjeva
  2. uvjerenje o prebivalištu i boravištu za podnositelja zahtjeva i dijete za koje se podnosi zahtjev
  3. broj računa podnositelja zahtjeva na koji će biti isplaćena sredstva pomoći

AKCIJA “U SUSRET BOŽIĆU” JE OKONČANA

Jučer su naši inozemni donatori Jelica Blažević, Ružica Zrakić-Vuković i Franjo Blažević podijelili 107 božićnih paketića djeci Općine Tompojevci. Zahvaljujemo vam od srca, u ime