Javni natječaj za financiranje projekata/programa od interesa za opće dobro koje provode udruge s područja Općine Tompojevci za 2023. godinu

Općina Tompojevci poziva udruge s područja Općine Tompojevci koje provode projekte/programe od interesa za opće dobro da se prijave za financijsku podršku projektima koji doprinose razvoju kapaciteta udruga i opće dobro u zajednici.

Ukupno planirana vrijednost Natječaja je 30.380,00 eura.

Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom projektu je 66,36 eura, a najveći iznos po pojedinom projektu je 2.654,46 eura.

Rok za podnošenje prijedloga projekata i programa je 30 dana, a završava 16.02.2023. godine.

Odluka o financijskoj potpori programima-projektima udruga s područja Općine Tompojevci za 2023. godinu

Javni natječaj za udruge

Uputa za prijavitelje udruge

Godišnji plan natječaja 2023