J A V N I P O Z I V za zapošljavanje na određeno vrijeme od 4 mjeseca radi provedbe revitalizacije javnih površina na području Općine Tompojevci

Temeljem Odluke o raspisivanju javnog poziva za zapošljavanje na određeno vrijeme (KLASA:112-01/23-01/22;URBROJ:2196-26-03-23-1) te članka 48. Statuta Općine Tompojevci („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije br. 04/21 i 19/22)  dana 23.05.2023. godine Općinski načelnik Općine Tompojevci, raspisuje

J A V N I   P O Z I V

za zapošljavanje na određeno vrijeme od 4 mjeseca

radi provedbe revitalizacije javnih površina na području Općine Tompojevci

Mjesto rada: naselja Berak, Bokšić, Čakovci, Mikluševci i Tompojevci

Broj traženih radnika/ca: 1 osoba

Naziv radnog mjesta: radnik na uređenju okoliša

Vrsta zaposlenja: na određeno; 4 mjeseca

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Razina obrazovanja: bez kvalifikacije, završena osnovna škola, srednja škola 3 godine, srednja škola 4 godine

Opis poslova: revitalizacija javnih površina, uklanjanje raslinja, drveća i šiblja te smeća; raslinje i otpad treba odvesti i zbrinuti.

Kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:
– životopis

– potpisana zamolba
– kopija osobne iskaznice

– dokaz o završenom obrazovanju (svjedodžba)

– dokaz o osposobljenosti za rad sa leđnom motornom kosilicom, motornom kosilicom i motornom pilom

– izjava o davanju suglasnosti za korištenje osobnih podataka (obrazac se može skinuti s internet stranice Općine Tompojevci – www.opcina-tompojevci.hr ili osobno u uredu Općine u Tompojevcima, A.G.Matoša 9)

Osobe koje se prijavljuju na natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu na adresu:

Općina Tompojevci, Tompojevci, A. G. Matoša 9, 32238 Čakovci, putem pošte (preporučeno) ili osobno od 23.05.2023. do 30.05.2023. godine s naznakom „Za zapošljavanje – Revitalizacija javnih površina na području Općine Tompojevci“

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Javni poziv će biti objavljen na Oglasnoj ploči i službenoj internet stranici Općine Tompojevci – www.opcina-tompojevci.hr te na internet stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – www.hzz.hr.

OPĆINSKI NAČELNIK

Milan Grubač

Odluka o zapošljavanju radnika na uređenju okoliša

Zapisnik s otvaranja ponuda