OBAVIJEST – JAVNI UVID u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske za Općinu Tompojevci

Javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske za Općinu Tompojevci započinje 28. svibnja 2018. objavom u javnom glasilu (Glas Slavonije) oglasnoj ploči i službenim stranicama Općine Tompojevci (www.opcina-tompojevci.hr) i traje do 11. lipnja 2018. Prijedlog Programa u tiskanom obliku dostupan je u prostorijama Općine Tompojevci, A.G.Matoša 1, 32238 Tompojevci, radnim danom u vremenu od 09:00 do 12.00 sati.

PRILOZI

Javni uvid u Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH za Općinu Tompojevci – tekstualni dio

KKP-1 Ukupno poljoprivredno zemljište: kartografski prikaz    tablični podaci